Oxford matura trainer poziom podstawowy, czyli książka, dzięki której zdasz maturę!

oxford matura trainer poziom podstawowy (sprawdź cenę i zamów!), czyli najlepsze repetytorium na rynku!

Oxford matura trainer poziom podstawowy” to publikacja przeznaczona do nauki języka angielskiego, dzięki której przygotujesz się do egzaminu maturalnego z tego przedmiotu na poziomie podstawowym. Książka ta, której autorami są: Joanna Sobierska, Gregory J. Manin, Danuta Gryca oraz Joanna Sosnowska, wydana została w 2020 roku przez Oxford University Press!

W życiu każdego ucznia bądź uczennicy przychodzi ten moment, kiedy trzeba zacząć przygotowywać się do egzaminu maturalnego z języka angielskiego i wtedy z pomocą przychodzi to genialne repetytorium, jakim jest “Oxford matura trainer poziom podstawowy”.

Książka ta daje uczniom możliwość przećwiczenia zadań maturalnych zarówno pisemnych, jak i ustnych. Dzięki temu podręcznikowi uczniowie będą mogli rozwinąć swoje umiejętności dotyczące rozumienia tekstów pisanych oraz rozumienia ze słuchu.

Jeśli pragniesz dobrze przygotować się do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym, to nie czekaj i sięgnij już teraz po “Oxford matura trainer poziom podstawowy”, a z pewnością nie pożałujesz! 

Oxford University Press, czyli renomowane wydawnictwo uniwersyteckie!

“Oxford matura trainer poziom podstawowy” wydany został przez Oxford University Press. To wydawnictwo ma ponad czterysta lat doświadczenia w tworzeniu: słowników językowych, podręczników oraz kursów do nauki języków obcych. Publikacje wydane przez to przedsiębiorstwo ułatwią uczniom naukę między innymi: fonetyki, gramatyki oraz semantyki. Pozycje wydane przez Oxford University Press, które są uwielbiane zarówno przez uczniów, jak i nauczycieli to: “Cambridge English First Masterclass SB”, “Metro 3. Student Book and Workbook Pack” oraz “Practical English Usage New 4ed PB with Online”. Publikacje wydane przez to wydawnictwo cechują się przede wszystkim nowoczesnymi metodami nauczania, co z pewnością wyróżnia je na tle innych książek przeznaczonych do nauki języków obcych, które dostępne są na rynku.